تعرفه خدمات

هزینه‌ی و مراحل دریافت خدمات را در زیر مشاهده کنید.

 

در صورت استفاده از خدمات «مبفا» شما نیازی به پرداخت هزینه‌ی بیمه و آموزش نیروی انسانی، هزینه‌ی فضا و تخصیص امکانات کاری و رفاهی برای نیروهای انسانی نخواهید داشت. با استفاده از خدمات «مبفا» سازمانتان سبک‌تر از گذشته، تنها بر روی فعالیت‌های اصلی‌اش (Core Activities) تمرکز خواهد کرد.
پیاده‌سازی و ویراستاری صوت

تعرفه پیاده‌سازی به ازای هر ساعت صوت (به صورت دقیق، محاوره‌ای، بدون استفاده از نرم‌افزار)، 55 هزار تومان خواهد بود. تعرفه ویراستاری متن پیاده شده (جابجایی پاراگراف‌ها در صورت نیاز، حذف بخش‌های زائد در صورت نیز، ایجاد تیتر‌، فهرست و …)، به ازای هر صفحه بین 4 تا 6 هزار تومان (با توجه به متن) خواهد بود.

55 هزار تومان

هر ساعت صوت


تولید محتوای عمومی

تعرفه تولید و تدوین هر صفحه محتوای غیر تخصصی و عمومی (700 تا 1000 کلمه) همراه با ویراستاری و سئو، 50 هزار تومان است (این تعرفه شامل فعالیت‌های ترجمه و گرافیکی نمی‌شود.)

50 هزار تومان

700 تا 1000 کلمه


تولید محتوای تخصصی

تعرفه تولید و تدوین محتوای تخصصی (500 کلمه) همراه با ویراستاری، معادل مبلغ 55 هزار تومان است (این تعرفه شامل فعالیت‌های ترجمه نیز می‌شود اما شامل فعالیت‌های گرافیکی نمی‌شود.)

55 هزار تومان

به ازای 500 کلمه


ترجمه

تعرفه ترجمه انگلیسی به فارسی برای متون عمومی به ازای هر صفحه (250 کلمه) 15 هزار تومان است. تحویل به صورت تایپ و ویراستاری شده خواهد بود. در صورتی که متن تخصصی باشد، هزینه هر صفحه تا 30 هزار تومان افزایش خواهد یافت.

15 هزار تومان

هر صفحه (250 کلمه)


صفحه‌آرایی با ایندیزاین

تعرفه صفحه‎‌آرایی متون (کتاب، مقالات، گزارش‌ها و …) با استفاده از نرم‌افزار ایندیزاین از صفحه‌ای 3 هزار تومان برای صفحات سیاه و سفید ساده بدون کار گرافیکیِ زمان‌بر خواهد بود. برای متونی که به کار گرافیکی زمان‌بری نیاز دارند، این هزینه تا صفحه‌ای 25 هزار تومان افزایش خواهد یافت.

3 هزار تومان

هر صفحه


ورود داده و نظارت بر محتوای تولیدشده توسط کاربران (UGC)

تعرفه ورود داده (فارسی و انگلیسی) به سامانه‌ها و سایت‌ها برای هر نفر ماهانه 1.3 میلیون تومان است. این هزینه شامل تمیزسازی داده‌ها به صورت دستی نیز می‌شود. تعرفه نظارت بر محتوای تولید شده توسط کاربران (UGC) نیز به ازای هر نفر همین مبلغ خواهد بود.

1.3 میلیون تومان

ماهانه


کشف باگ، جمع‌آوری و تگ زدن به داده (از منابع فارسی)

تعرفه کشف باگ ساعتی 12 هزار تومان تعیین شده است. تعرفه جمع‌آوری داده و برچسب‌زدن به داده‌ها از منابع فارسی نیز، به ازای هر ساعت 12 هزار تومان خواهد بود. با همین هزینه، همزمان می‌توان داده‌ها را در سایت‌ها و … نیز وارد نمود.

12 هزار تومان

ساعتی


جمع‌آوری و تگ زدن به داده (از منابع انگلیسی)

تعرفه‌ی جمع‌آوری داده و برچسب‌زدن به داده‌ها از منابع انگلیسی، به ازای هر ساعت 18 هزار تومان خواهد بود. در این فعالیت همزمان ورود داده به سایت نیز قابل انجام است و در صورت ورود داده تعرفه کل فرآیند (جمع‌آوری و ورود) به 16 هزار تومان کاهش می‌یابد.

18 هزار تومان

ساعتی


بصری‌سازی محتوا و سایر خدمات

با توجه به حجم و تخصص مورد نیاز برای خدمات دیگر (نظیر تولید اینفوگرافیک و …)، میزان تعرفه‌ی خدمات متغیر است. در صورت نیاز به خدماتی که تعرفه‌شان ذکر نشده است، با ما تماس بگیرید و پس از تشریح خدمت، از تعرفه‌ی آن آگاه شوید.

توافقی